Ogłoszenie

UWAGA!!! Obszerna encykloedia zwierząt___NA FORUM___ POD TYM LINKIEM: http://www.zwdomowe.pun.pl/viewforum.php?id=12 -DLA ZALOGOWANYCH W DZIALE FORUM UŻYTKOWNIKÓW! NAJLEPSZE FORUM O KONSOLACH: jpogforum.pun.pl FORUM NA SPRZEDAŻ WRAZ Z KONTEM ADMINA- cena portalu to 50zł.- dzwonić: 725209069 http://bitshare.com/?referral=79868069485e pomóż utrzymac się jednemu z lepszych for w polsce- kliknij tylko w link!!

#1 2012-07-16 20:34:51

Garsa Master

http://img444.imageshack.us/img444/3974/adminamf.png

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 1137
Punktów :   10 

jowl

4. Stróżem kręgu II jest Minos. Aby przejść do tego kręgu musisz pokonać Minosa. Niestety przegrywasz - Minos oplata swoim ogonem grzeszników - ile zwoi do tego kręgu trafia bohater - trafia do kręgu IV, skąd musi wrócić do kręgu II.
5. Bohater trafia do IV kręgu. Jest wycieńczony po walce z Minosem. Widzi ludzi, którzy sprzedają na straganie - rodzeństwo Zajumałów. Rozmawia z nimi. Kupuje tam item, który umozliwia przesuwanie przeszkód. Znajduje tam dawnego cesarza Rzymu - Nerona, który mówi mu o tym, że Jowl powróci do II kręgu po przesumnięciu itemem worków ze złotem znajdujących się obok Zajumałów. Bohater wykonuje polecenie i trafia do kręgu II. W tym kręgu są skąpcy i rozrzutnicy, toczą oni worki ze złotem między sobą, kłócą się o nie - ich wieczna kara.
6. Bohater spotyka się z Minosem ponowanie, ale tym razem go pokonuje. Znajdują się tutaj ci, którzy zgrzeszyli zmysłowością - targani wiatrami (wykazali się brakiem silnej woli). Krąg miłości tragicznej - spotykamy parę - Paolo Malatesta i Francesca da Rimini, którzy opowiadają nam swoją historię. Oprócz tego spotykamy tutaj domy publiczne, z których może tutaj skorzystać bohater. Pojawiają się też takie postaci jak Helena Trojańska czy Kleopatra. po zwiedzeniu i ,,zwiedzeniu" klręgu bohater przechodzi do kręgu III.
7. Kręgu III pilnuje trójgłowy Cerber. Kąsa on dusze dostające się tutaj. Trzeba go zabić żeby dostać się dalej. Bahater spotyka postać, z którą rozmawia -  jest to Ciacco, przepowiadający dalzą przyszłość bohater. Osoby w tym kręgu zgrzeszyły obżarstwem, więc są zmuszane do leżenia i gnoju i żwyienia się własnymi odchodami. Pada na nich simny deszcz i grad. Bohater zmierza do kolejnego kręgu.
8. w IV kręgu spotyka Plutona. Skarży się on na rodzeństwo Zajumałów i obiecuje przeprawienie bohatera przez rzekę Styks do V kręgu w zamian za ich zabicie. Bohater wykonuje zadanie, a Pluton przewozi go do kręgu V.
jowl


http://img227.imageshack.us/img227/6937/dinozauru1aa8dw8.jpg

Offline

Witamy na forum! FORUM NA SPRZEDAŻ WRAZ Z KONTEM ADMINA- cena portalu to 50zł.- dzwonić: 725209069

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielka-plyta.pl www.moto-hobby.pl Mrągowo apartamenty